Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Działania i cele

„Jesteśmy dla naszych członków”.

Usprawnianie prawa

Prezentowanie opinii członków Izby podczas prac w podkomisjach i komisjach sejmowych oraz samorządów jednostek terytorialnych. Opinie członków izby są bardzo ważnym elementem tworzenia prawa na poziomie centralnym oraz samorządowym.
Trzeba pamiętać, że reprezentacja szeroko pojętego biznesu polskiego, jak i zagranicznego w strukturach tworzących prawo zwłaszcza gospodarcze nie jest liczebna. Uzupełnienie tych braków oraz branie aktywnego udziału w pracach przygotowawczych prawa na każdym szczeblu jego tworzenia jest koniecznością dla rozwoju gospodarki polskiej.

Wsparcie ekspertów

Izba będzie zabiegała o wsparcie niezależnych ekspertów, członków zarządów i rad nadzorczych spółek w celu uzyskania bardzo ważnych opinii w kluczowych dla członków Izby kwestiach. Opinie te będą prezentowane parlamentarzystom podczas ich prac przy ustanawianiu prawa.

Informacje o inwestycjach

Izba będzie zamieszczała na stronie internetowej ważne informacje dotyczące strategicznych inwestycji centralnych i gminnych. Chcemy naszym członkom ułatwić prace przy podejmowaniu działań przy braniu udziału w przetargach.

Wsparcie interesów członków Izby

Izba będzie organizowała konferencje mające na celu reprezentowanie członków Izby podczas definiowania planów gospodarczych i inwestycyjnych które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie członków Izby.
Izba będzie organizowała spotkania biznesowe, rozmowy zapoznawcze, wyjazdy gospodarcze, wyjazdy na wydarzenia biznesowe oraz konferencje w Europie i na Świecie.banery boczne